Projekt scenografii dla teatru lalkowego w Łodzi, lata 50. XX w.
ID: 5278
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5278
9,3 x 11 cm w św. p-p.
ołówek, gwasz/papier
Sygnatura
sygn. na odwrocie p. d.: "J. N."
Datowanie
lata 50. XX w.
Proweniencja