Projekt sakralny - praca dwustronna

ID: 4216

28,1 x 40,7 cm w świetle ramy

akwarela, gwasz, tusz/papier

Sygnatura

sygn. l. d.: "J. N." (ołówkiem)

Sugerując się opisem na pracy można wywnioskować, że oferowany projekt polichromii najprawdopodobniej tworzony był z myślą o cerkwi św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie. Nowosielski w 1977 roku wykonał freski w dolnej cerkwi. Przy odnowieniu świątyni współpracował także Adam Stalony-Dobrzański.

napis u dołu: "wola" (ołówkiem); na odwrocie szkice; Praca posiada szkło muzealne