Projekt polichromii Drogi Krzyżowej do kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zbylitowskiej Górze - praca dwustronna, 1957

ID: 6418

Proweniencja

22,5 x 19 cm

akwarela, gwasz, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

Datowanie

1957

na odwrocie szkic postaci oraz napis: "Zbylitowska Góra" (ołówkiem)

Czerni K., Nowosielski w Małopolsce, Małopolska Fundacja Muzeum Sztuki Współczesnej, Kraków 2015.