Projekt polichromii do kościoła pw. Ducha Świętego w Tychach, pocz. lat 80. XX w.

ID: 7135

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

ok. 21,5 x 32 cm

akwarela, ołówek, tusz/papier

Sygnatura

sygn. cyrylicą na odwrocie: "J. Nowosielski" (ołówkiem)

Datowanie

pocz. lat 80. XX w.

Literatura:

K. Czerni, "Nowosielski na Śląsku. Sztuka sakralna", Muzeum Miejskie w Tychach, Tychy 2022.