Projekt polichromii do kościoła pw. Ducha Świętego w Tychach, pocz. lat 80. XX w.
ID: 7135
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 7135
ok. 21,5 x 32 cm
akwarela, ołówek, tusz/papier
Sygnatura
sygn. cyrylicą na odwrocie: "J. Nowosielski" (ołówkiem)
Datowanie
pocz. lat 80. XX w.
Proweniencja
- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska
Literatura:
K. Czerni, "Nowosielski na Śląsku. Sztuka sakralna", Muzeum Miejskie w Tychach, Tychy 2022.