Projekt polichromii do kościoła w Izabelinie
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5308
7,4 x 43 cm w św. p-p.
gwasz na podrysowaniu ołówkiem/papier
Sygnatura
sygn. na odwrocie: "J. N." (ołówkiem)
Proweniencja