Projekt polichromii do kościoła w Izabelinie

ID: 5308

Proweniencja

7,4 x 43 cm w św. p-p.

gwasz na podrysowaniu ołówkiem/papier

Sygnatura

sygn. na odwrocie: "J. N." (ołówkiem)