Projekt ołtarza - akt - praca dwustronna

ID: 5724

Proweniencja

29 x 20,5 cm w św. p-p.

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. na odwrocie: "J. Nowosielski" (ołówkiem)

na odwrocie akt kobiecy (akwarelą)