Projekt kościoła
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 4210
23,3 x 31,5 cm w św. p-p.
Sygnatura
sygn. p. d.: "J.N."
na odwrocie dat.: "1953"; Praca posiada szkło muzealne; Stan zachowania: przebarwienia papieru
Proweniencja