Projekt kościoła

ID: 4210

Proweniencja

23,3 x 31,5 cm w św. p-p.

Sygnatura

sygn. p. d.: "J.N."

na odwrocie dat.: "1953"; Praca posiada szkło muzealne; Stan zachowania: przebarwienia papieru