Projekt ikonostasu - plan świątyni - praca dwustronna

ID: 7149

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

12,5 x 16,5 cm w św. p-p.

akwarela, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. u dołu: "J. N." (ołówkiem)

na odwrocie szkic planu świątyni (ołówkiem)