Projekt ikonostasu dla cerkwi w Asunach, ok. 1967

ID: 5296

Proweniencja

18,5 x 18,8 cm w św. p-p.

gwasz na podrysowaniu długopisem/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

Czerni K., Nowosielski - sztuka sakralna. Podlasie, Warmia i Mazury, Lublin, Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Białystok 2019.

Datowanie

ok. 1967

na odwrocie szkice oraz napis p. d.: "Asuny / ok. 1967" (ołówkiem)