Projekt barwny - wnętrze
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 4164
20,5 x 14,7 cm w św. p-p.
akwarela, tusz, technika mieszana/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Na odwrocie szkic ołówkiem; Praca posiada szkło muzealne; Stan zachowania: lekkie zagięcie papieru
Proweniencja