Projekt barwny - wnętrze

ID: 4164

Proweniencja

20,5 x 14,7 cm w św. p-p.

akwarela, tusz, technika mieszana/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N."

Na odwrocie szkic ołówkiem; Praca posiada szkło muzealne; Stan zachowania: lekkie zagięcie papieru