Projekt aranżacji kaplicy pw. Św. Doroty w klasztorze oo. Augustianów w Krakowie, ok. 1970

ID: 6447

Proweniencja

23 x 32,5 cm

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N."

Datowanie

ok. 1970

opisany na odwrocie: "Kaplica św Doroty"