Projekt aranżacji kaplicy pw. Św. Doroty w klasztorze oo. Augustianów w Krakowie, ok. 1970
ID: 6447
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6447
23 x 32,5 cm
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Datowanie
ok. 1970
Proweniencja
opisany na odwrocie: "Kaplica św Doroty"