Pracownia starego malarza, 1954

ID: 6923

Proweniencja

kolekcja prywatna, Francja

37,5 x 56,5 cm (arkusz)

litografia barwna, kredka litograficzna

Datowanie

1954

datowany z płyty p. d.: "14.3.54. II";

na odwrocie arkusza tekst w j. francuskim (ołówkiem)

Mourlot F., Picasso Lithographe, Vol. III, nr 260; Bloch nr 760