Pracownia starego malarza, 1954
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 6923
37,5 x 56,5 cm (arkusz)
litografia barwna, kredka litograficzna
Datowanie
1954
Proweniencja
kolekcja prywatna, Francja
datowany z płyty p. d.: "14.3.54. II";
na odwrocie arkusza tekst w j. francuskim (ołówkiem)
Mourlot F., Picasso Lithographe, Vol. III, nr 260; Bloch nr 760