Ponownie zakwitła, 1967
Lenica Alfred (1899-1977)
ID: 6112
60 x 57 cm
olej/płótno
Datowanie
1967
Proweniencja
- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)