59 x 41,5 cm
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "lenica"
- "Alfred Lenica", Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Wrocław, 3.09.2014 – 19.10. 2014
- "Cisza w przestrzeni. Alfred Lenica - prace na papierze", Olszewski Gallery, Warszawa, 22.04.2023 – 31.05.2023
Datowanie
1961-62
Proweniencja
- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)
na odwrocie oprawy:
- opisany: "Poszukiwane 26 / 1962" (ołówkiem)
- nalepki ramiarskie
- nalepka aukcyjna
Obraz reprodukowany:
Bień P., Cisza w przestrzeni. Alfred Lenica - prace na papierze. The silence in space. Alfred Lenica - works on paper [katalog wystawy], Olszewski Gallery, Warszawa 2023, s. 42 (il. barwna).