4
Plaża
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 1089
24,5 x 35 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na krośnie: "J. NOWOSIELSKI 1990"
Datowanie
1990
Potwierdzenie autentyczności Fundacji Nowosielskich.