Portret kobiety

ID: 6818

Proweniencja

- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

29,5 x 21,5 cm w św. p-p.

akwarela, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. w kompozycji lewy bok: "lenica" (ołówkiem)