Portret kobiety
Lenica Alfred (1899-1977)
ID: 6818
29,5 x 21,5 cm w św. p-p.
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. w kompozycji lewy bok: "lenica" (ołówkiem)
Proweniencja
- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)