Pocket Monster, 2023
Brewka Wojciech (1980-)
ID: 7413
24 x 18 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "BREWKA"
Datowanie
2023
Proweniencja
- sygn., dat. i opisany: "BREWKA / CHAŁUPY / 2023 / POCKET MONSTER"
- autorski rysunek
Do pracy dołączony certyfikat autentyczności.