Pocket Monster, 2023

ID: 7413

Proweniencja

24 x 18 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "BREWKA"

Datowanie

2023

- sygn., dat. i opisany: "BREWKA / CHAŁUPY / 2023 / POCKET MONSTER"

- autorski rysunek

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności.