20,2 x 13,7 cm w św. p-p.
piórko/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)
Oszczędna, rozpoznawalna dla artysty kreska, surowość kompozycji i charakterystyczny rys sylwetki składają się na oferowaną kompozycję. Co ciekawe, praca oprócz sygnatury artysty wzbogacona jest także fragmentem jego autorskich zapisków. Unikatowy zestaw artystyczny to ciekawa propozycja kolekcjonerska.
na odwrocie odręcznie pisany tekst artysty na temat teatru lalkowego
Proweniencja:
– dar artysty
– kolekcja prywatna, Polska