Plan architektoniczny cerkwi - praca dwustronna

ID: 4721

Proweniencja

22,3 x 31 cm w św. p-p.

długopis/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J N."

na odwrocie odręcznie pisany autorski tekst i szkice