Pejzaż ze światłem, 1990

ID: 6515

Proweniencja

- zakup w Galerii na Zapiecku, Warszawa; - kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone

72,5 x 60 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "J. Eysymont 90"

Datowanie

1990

- opisany na blejtramie: "JANUSZ EYSYMONT / „PEJZAŻ ZE ŚWIATŁEM” / 1990, 73 x 60, olej";
- nalepka: "Regine i Jerzy Milobedzki / Art collection / Do not remove this sticker / Author: Janusz Eysymont / Title: Pejzaż ze swiatlem    Yr.   1990 / Dim. 60 x 73   Media: olej na plotnie  /  Origin: Galeria na Zapiecku, Warszawa"