72,5 x 60 cm w św. ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "J. Eysymont 90"
Datowanie
1990
Proweniencja
- opisany na blejtramie: "JANUSZ EYSYMONT / „PEJZAŻ ZE ŚWIATŁEM” / 1990, 73 x 60, olej";
- nalepka: "Regine i Jerzy Milobedzki / Art collection / Do not remove this sticker / Author: Janusz Eysymont / Title: Pejzaż ze swiatlem Yr. 1990 / Dim. 60 x 73 Media: olej na plotnie / Origin: Galeria na Zapiecku, Warszawa"