Pejzaż łódzki - praca dwustronna, wczesne lata 50. XX w.

ID: 5332

Proweniencja

27,4 x 18,8 cm w św. p-p.

gwasz/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

Datowanie

wczesne lata 50. XX w.

na odwrocie kompozycja barwna