Pejzaż czerwony, lata 60.
Hayden Henryk (1883-1970)
ID: 6933
50 x 65,5 cm (arkusz)
litografia barwna/papier bawełniany Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: "Hayden" (ołówkiem)
Datowanie
lata 60.
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "145/150" (ołówkiem)