Pejzaż abstrakcyjny - praca dwustronna, lata 50. XX w.

ID: 5825

Proweniencja

6,7 x 20,3 cm w św. p-p.

akwarela, tusz/papier

Sygnatura

sygn. na odwrocie: "J. N." (ołówkiem)

Datowanie

lata 50. XX w.

na odwrocie kompozycja barwna z pejzażem łódzkim (gwaszem, akwarelą)