Pantokrator – praca dwustronna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 1788
27,3 x 17,4 cm w św. p-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N" (ołówkiem)
na odwrocie wizerunek Chrystusa