Order third vertical game
Winiarski Ryszard (1936-2006)
ID: 3377
68 x 4 x 2 cm
akryl/drewno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 'order / third / vertical / game / 4 x 4 / winiarski / 81"
Datowanie
1981