Ołtarz

ID: 4682

Proweniencja

28,7 x 22,4 cm w św. p-p.

akwarela, ołówek/karton

Sygnatura

sygn. l. d.: "J. N."

napis p. d.: "Redemptoryści / Tuchów"; na odwrocie szkic