Oczy Tao, 1987
Woźniak Ryszard (1956-)
ID: 6851
24,5 x 34,6 cm
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "R. Woź" (ołówkiem); sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "Dla Giovaniego / za przyjaźń / i dla przyjaźni / Ryszard Woźniak / Oczy TAO / 1987" (długopisem)
Datowanie
1987
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy