Niegrzeczny bałwan, 2004

ID: 6309

Proweniencja

28 x 16,7 cm w św. p-p.

offset

Sygnatura

sygn. w druku u góry: "BANKSY"

Datowanie

2004

na odwrocie oprawy wklejki z biografią artysty i opisem pracy w języku niemieckim

Stan zachowania:

poprzeczne zagięcie papieru wynikające z formatu pracy - kartki pocztowej

Kartka świąteczna z kompozycją Banksy’ego, będąca elementem akcji Santa’s Ghetto, czyli pojawiającego się w okresie Świąt Bożego Narodzenia pionierskiego sklepu koncepcyjnego typu pop-up, łączącego wystawy artystów ze sprzedażą prac. Akcja organizowana była w  latach 2002-2007 w różnych częściach Londynu, a także w Betlejem.