New Moon, 1992

ID: 7391

Proweniencja

30 x 38 cm

technika mieszana/płótno naklejone na tekturę

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "HENRYK WANIEK / APR · 1992 · / NÓW / NEWMOON / NEUMOND"

Datowanie

1992