New Moon, 1992
Waniek Henryk (1942-)
ID: 7391
30 x 38 cm
technika mieszana/płótno naklejone na tekturę
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "HENRYK WANIEK / APR · 1992 · / NÓW / NEWMOON / NEUMOND"
Datowanie
1992
Proweniencja