Martwa natura

ID: 6935

1 800 zł

Proweniencja

48 x 65 cm (arkusz)

litografia barwna/papier bawełniany Arches

Sygnatura

faksymile sygn. p. d.: "Hayden"

 oznaczenie egzemplarza l. d.: "98/150" (ołówkiem)