Małe projekty ikonostasów

ID: 4719

Proweniencja

33,7 x 16 cm w św. p-p.

kredka, technika mieszana/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

okrągła pieczęć tłoczona l. d.