Lato - Jesień, 1968
Lenica Alfred (1899-1977)
ID: 6794
46 x 32,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "Lenica"; sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "A. LENICA / WARSZAWA / 1968 / LATO-JESEŃ"
Datowanie
1968
Proweniencja