Koszykarki, 1950

ID: 6120

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

21,5 x 30,5 cm w św. p-p.

akwarela, tusz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "J. Nowosielski 1950"

Datowanie

1950