Kompozycja wielobarwna, 1977
Wójcik Jacenty (1940-2018)
ID: 6881
22,5 x 32,5 cm
gwasz, kredka, cienkopis/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. g.: "Wtorek 11. I 1977. / Jacenty"
Datowanie
1977
Proweniencja