Kompozycja wielobarwna, 1977

ID: 6881

Proweniencja

22,5 x 32,5 cm

gwasz, kredka, cienkopis/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. g.: "Wtorek 11. I 1977. / Jacenty"

Datowanie

1977