Kompozycja geometryczna
Dłużniewski Andrzej (1939-2012)
ID: 3391
ok. 48 x 48,5 cm
technika własna
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "A. Dłużniewski 88" (ołówkiem)
Datowanie
1988