Kompozycja figuratywna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6814
18 x 34 cm
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Stan zachowania: niewielkie zagięcie papieru w prawym dolnym rogu
Proweniencja
- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska