Kompozycja abstrakcyjna

ID: 3647

Proweniencja

40 x 29,8 cm

technika mieszana, papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "JTarasin 90"

Datowanie

1990

na odwrocie: - pieczęć (częściowo czytelna): "WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW / w Krakowie / Przedmiot nie podlega… / wywozu za …"; - oznaczenie: "27".