ID: 3643

Proweniencja

- ze spuścizny po artyście - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

38,3 x 25,5 cm w św. p-p.

gwasz/papier milimetrowy

Sygnatura

sygn. l. d.: "lenica"; sygn. i dat. na odwrocie: "A. Lenica / 1965"

Datowanie

1965