Kompozycja, 2013
Fijałkowski Stanisław (1922-)
ID: 5742
28 x 20 cm w św. p-p.
serigrafia
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko opisany u dołu: "30 IV 2013 a.jpg e.a. S. Fijałkowski / Panu Markowi Słowińskiemu z sympatią / 9 V 2013" (ołówkiem)
Datowanie
2013
Proweniencja