Kompozycja, 1966
Lenica Alfred (1899-1977)
ID: 6991
28,5 x 40,5 cm w św. p-p.
akwarela, gwasz/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Lenica" (ołówkiem)
Datowanie
1966
Proweniencja
- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)