Ikonostas - praca dwustronna

ID: 6726

Proweniencja

33,7 x 23,5 cm w św. p-p.

akwarela, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. w kompozycji prawy bok: "J. N."

litera p. d.: "J."
na odwrocie zabudowa miejska (gwaszem, akwarelą)