Ikona świętego Mikołaja

ID: 6455

Proweniencja

ok. 52,5 x 39,4 cm

ołówek/papier (kalka techniczna)

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. Nowosielski"

Stan zachowania: zagięcia, zaplamienia papieru