Święty Jan Chryzostom, późne lata 40. XX w.
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5326
28,8 x 18 cm w św. p-p.
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Datowanie
późne lata 40. XX w.
Proweniencja