Ikona św. Serafima z Sarowa, ok. 1960

ID: 4693

Proweniencja

20,2 x 14,3 cm w św. p-p.

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N."; sygn. na odwrocie: "J. Nowosielski"

Datowanie

ok. 1960