Hierarchowie
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 2026
21,5 x 16 cm w św. p-p
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J.N." [?]2 (piórem)
Praca posiada szkło muzealne