Hierarcha - praca dwustronna

ID: 5304

Proweniencja

22,8 x 15,8 cm w św. p-p.

akwarela, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. u dołu: "Jerzy Nowosielski"

na odwrocie kompozycja z architekturą w kole (akwarelą, tuszem, ołówkiem)