Hierarcha - praca dwustronna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5304
22,8 x 15,8 cm w św. p-p.
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. u dołu: "Jerzy Nowosielski"
Proweniencja
na odwrocie kompozycja z architekturą w kole (akwarelą, tuszem, ołówkiem)