Głowa świętego
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6754
18,5 x 16,7 cm
długopis/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N." (niebieskim długopisem)
Stan zachowania: niewielkie zagięcia papieru
Proweniencja