Głowa mnicha - praca dwustronna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5282
19,5 x 14,7 cm w św. p-p.
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Stan zachowania: lekkie pofalowania papieru
Proweniencja
na odwrocie kompozycja abstrakcyjna