Głębia

ID: 4569

Proweniencja

ze spuścizny po artyście; kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

19,5 x 29 cm w św. p-p.

akwarela, gwasz/papier milimetrowy

Sygnatura

sygn. u dołu: "lenica"