Gimnastyczka, 1949
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5722
33,6 x 23 cm w św. p-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "J. NOWOSIELSKI 1949" (ołówkiem)
Datowanie
1949
Proweniencja