Gimnastyczka, 1949

ID: 5722

Proweniencja

33,6 x 23 cm w św. p-p.

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "J. NOWOSIELSKI 1949" (ołówkiem)

Datowanie

1949